Photo

Новий парох та перший візит архиєрея: владика Максим відвідав Дніпропетровщину

5 березня єпископ-помічник Максим Рябуха відвідав дві парафії Донецького екзархату на Дніпропетровщині: Покрови Пресвятої Богородиці та Матері Божої Неустанної Помочі. Душпастирський візит супроводжували о. Юрій Косач, секретар Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, о. Михайло Неїжмак, декан Дніпровського деканату, о. Святослав Розлуцький та брати-семінаристи КТДС.

 

Парафія Покрови Пресвятої Богородиці (с. Балівка) З щирими словами та відкритими серцями, владику Максима і гостей зустрічали парафіяни з настоятелем храму Покрови Пресвятої Богородиці у селі Балівка о. Михайлом Неїжмаком. Привітавши архиєрея та вручивши йому святковий коровай, вірні та священнослужителі увійшли до храму на спільну молитву.

 

Парафія Матері Божої Неустанної Помочі (м. Кам’янське) З вітальним словом владику Максима зустріли діти парафії та настоятель – о. Михайло Неїжмак. Теплі слова наче огорнули обіймами єпископа, а він у відповідь обійняв юних представників громади, поділяючи радість присутності поміж них. А також благословив всіх парафіян.

 

Більше інформації можна прочитати на нашому сайті.

17 Березня, 2023 Arrow